Про роботу ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ Чорнухинської громади

Дата: 29.03.2023 16:40

На виконання протокольного рішення за результатами засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області щодо спрощення режиму роботи «Пунктів незламності» на території Полтавської області, виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє, що на території Чорнухинської громади відповідно розпорядження селищного голови за № 02-08/53 від 21.03.2023 року продовжує роботу діючий пункт незламності в приміщенні Чорнухинської селищної ради за адресою: смт. Чорнухи вул. Центральна, 39. Інші пункти незламності переведено в режим роботи «готовий до відкриття» – вводяться в роботу протягом 2 годин після виникнення відповідних надзвичайних ситуацій.