Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради

Дата: 17.03.2023 15:46

17 березня 2023 року під головуванням селищного голови  Олександра ВАСИЛЕНКА  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради. На ньому були  розглянуті та обговорені питання щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, і дитини, залишеної без батьківського піклування, а також сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах,  які проживають на території  Чорнухинської  ТГ.

З інформаціями виступили начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко та завідувач відділення соціальної  роботи  Центру надання соціальних послуг селищної ради  Віта Приймак.

По закінченню обговорення прийняті обгрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей.