Відбулось чергове засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Чорнухинської територіальної громади до 2027 року

Дата: 06.03.2023 15:33

17 лютого відбулось чергове засідання робочої групи з  розробки стратегії розвитку Чорнухинської територіальної громади до 2027 року.

Відповідно до плану, учасники робочої групи розглянули та обговорили попередні результати соціально-економічного стану, в якому перебуває громада, його динаміку за останні три роки, визначили завдання щодо уточнення показників за галузями.

Розпочато підготовку SWOT аналізу, розробка бачення та місії громади.

Вирішено організаційних питань щодо проведення опитування громадян, бізнесу та інформаційного супроводу розробки стратегії розвитку громади.

Уточнення графіку роботи та завдань робочої групи.

Триває опитування громадян в контексті підготовки стратегії розвитку громади, в якому до 15.03.2023 можна взяти участь за посиланням https://forms.gle/54aLfx8EBZoQyMtx6

Просимо бути уважними та відповідальними, брати участь в анкетуванні і внести свій вклад у спільне майбутнє - розробку Стратегії розвитку нашої громади