Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 28.02.2023 13:46
Кількість переглядів: 202

Внесок малого бізнесу Полтавщини до місцевих бюджетів склав понад 101 млн гривень єдиного податку

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області, наразі обліковуються    42 026 платників єдиного податку фізичних осіб-підприємців, в тому числі: першої групи – 6 283 платника; другої групи – 16 667 платників; третьої групи – 19 064 платників; четвертої групи 12 платників.

«Протягом січня 2023 року, завдяки співпраці податківців із суб’єктами господарювання, фізичними особами - платниками єдиного податку до бюджетів ОТГ Полтавської області сплачено 101 млн 112,8 тис гривень», - повідомив журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов.

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголошують на тому, що сплата єдиного податку від підприємництва наповнює місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад, що зміцнює фінансовий тил та наближає нас до перемоги.

Дякуємо всім платникам за відповідальну громадянську позицію!

 Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Комунікаційна податкова платформа – сучасний канал спілкування податківців із платниками податків

Державна податкова служба України є повністю транспарентною, сучасною та технологічною податковою службою, яка надає якісні та зручні послуги платникам, ефективно адмініструє податки, збори та платежі і виявляє нетерпимість до корупції.  Комунікаційна податкова платформа створена задля оперативного вирішення актуальних питань застосування податкового законодавства, спілкування громадськості та бізнес-асоціацій з податківцями. Звертаємо увагу, що даний вид зворотного зв’язку розповсюджується на платників податків Полтавщини, а також Херсонської області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

За період з 1серпня 2022 року по 27 лютого 2023 до регіональної комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Полтавській області всього надійшло 117 звернень, з яких 87 звернень від платників податків Полтавщини та 30 від платників Херсонщини.

Найбільш запитуваною інформацією були питання щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, у тому числі зміни до Постанови КМУ № 1165, надійшло 42 звернення.

В розрізі решти тематик звернень питання стосувалися: спрощеної системи оподаткування – 19, ліцензії на зберігання палива – 11, податкової знижки – 9, сплати податків під час дії воєнного стану – 18, отримання довідок, звітності, припинення діяльності ФОП та проблемних питань застосування податкового законодавства – 20. Одне звернення надійшло від Ради Омбудсмена.

Завдяки роботі комунікаційної податкової платформи проведено робочі  зустрічі з Асоціаціями та громадськими організаціями Полтавщини та Херсонщини (ГО «Конгрес фермерів Полтавщини», ГО «Полтавська обласна асоціація фермерів і приватних землевласників імені героя України, героя Небесної сотні Віктора Чміленка», ГО «Полтавське регіональне відділення Українського Союзу Промисловців і підприємців», у тому числі, в онлайн-форматі, детальніше за посиланням https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/620640.html .

Для зручності платників розроблена та висвітлена покрокова інструкція щодо спілкування за допомогою комунікаційної податкової платформи, ознайомитись з нею можна за посиланням https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materiali/9213.html .

Долучайтесь до участі у спілкуванні за допомогою регіональної  комунікаційної податкової платформи  [email protected] . Чекаємо на Ваші звернення.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій під час дії воєнного стану

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що листом ДПС України від 16.02.2023 № 3478/7/99-00-04-02-03-07 надано роз’яснення щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій до платників податків, які під час дії воєнного стану мають можливість своєчасно виконувати свої податкові обов’язки, але не дотримуються строків подання звітності та сплати податків, зборів.

Більш детально читайте у листі ДПС України від 16.02.2023 № 3478/7/99-00-04-02-03-07 за посиланням https://tax.gov.ua/data/files/276183.pdf .

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь