Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 17.02.2023 13:23
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

Майже  99  тисяч платників перебувають на обліку в податковій службі Полтавщини

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, на обліку в податковій службі області станом на 1 лютого 2023 року перебуває 98952 платників податків, із них 39959 юридичних осіб та 58993 фізичних осіб-підприємців.

З початку 2023 року взято на облік 715 платників податків, із них: 63 юридичні особи та 652 фізичні особи - підприємці. Припинили господарську діяльність 457 платників податків, із них: 55 юридичних осіб та 382 фізичних осіб-підприємців.

Із загальної кількості платників податків 7860 зареєстровано платниками податку на додану вартість, з них: юридичних осіб – 6775 та фізичних осіб – підприємців – 1085.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному Реєстрі платників податків фізичних осіб у Полтавській області (отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі РНОКПП) 1351438, кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі (відмовилися від РНОКПП та обліковуються за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта) – 3059.

Користуйтеся зручним  електронним сервісом від ДПС «InfoTAX»

Додаткову  інформацію можна отримати на  за безкоштовним телефоном  Контакт – центру  ДПС України 0 800 501 007

Головне управління ДПС у Полтавській області

Запитували? Відповідаємо!

Як отримати довідку про доходи в електронному вигляді?

ДПС України з метою забезпечення зручності платників податків запроваджено електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

Для отримання довідки про доходи необхідно зайти на головну сторінку Електронного кабінету через вебпортал ДПС  України (https://tax.gov.ua) або набравши в адресному рядку браузеру: https://cabinet.tax.gov.ua.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів – кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

Після авторизації у розділі «ЕК для громадян» необхідно обрати вкладку «Запит про суми виплачених доходів». У формі Запиту (F1301803) заповнити всі реквізити, підписати особистим ключем, зберегти та відправити запит.

Звертаємо Вашу увагу, що запит про суми виплачених доходів та утриманих податків може бути сформований починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (запит формується поквартально, у зв’язку з чим загальна кількість кварталів, яка вказується в запиті, не повинна перевищувати 20 кварталів).

За результатами обробки запиту до особистого Електронного кабінету надійде «Відповідь про суми виплачених Доходів та утриманих податків з Державного Реєстру фізичних осіб - платників податків», яку можна переглянути, скачати або роздрукувати. Електронний документ, засвідчений кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом паперового документа, виданого контролюючим органом.

Скористатися цією послугою можуть всі без виключення громадяни, а також державні службовці або члени їх сімей при поданні щорічної декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Для інформаційної підтримки та допомоги платникам при користуванні Електронним кабінетом відкрита та приватна частина Електронного кабінету містять режим «Допомога»,    в якому розміщено покрокову інструкцію по користуванню  кожним режимом Електронного кабінету.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь