Просимо вас взяти участь в опитуванні у зв'язку з розробкою стратегії розвитку Чорнухинської громади

Дата: 15.02.2023 14:26

Посилання на анкету громадського опитування у зв'язку з розробкою стратегії розвитку Чорнухинської громади: https://forms.gle/54aLfx8EBZoQyMtx6

Шановні жителі та гості Чорнухинської громади!

Місцевий розвиток залежить не тільки від роботи влади, а й від активності самих мешканців, їх взаємодії з владою, зацікавленості в позитивних змінах на нашій території!

З метою визначення ключових проблем/потреб, першочергових для вирішення на території нашої громади, узгодження з вами пріоритетів роботи Чорнухинської селищної ради та її виконавчого комітету на період до 2027 року, просимо вас взяти участь в опитуванні.

Ця анкета анонімна. Просимо відповідати максимально відверто та свідомо, щоб забезпечити достовірність результатів.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань, напрямів і засобів збереження та розвитку Чорнухинської територіальної громади!

Заздалегідь вдячні за ВАШ час та активність!

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВАШ ЧАС ТА АКТИВНУ  ПОЗИЦІЮ!