Відбулося засідання постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл

Дата: 15.02.2023 09:00

14 лютого 2023 року під головуванням заступника селищного голови Миколи Турчина відбулося засідання постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Чорнухинської селищної територіальної громади.  До участі в засіданні були запрошені селищний голова Олександр Василенко, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Анатолій Сивань, начальник відділу  комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету  селищної ради Наталія Шило, представники пасічників громади.

Під час засідання Комісії розглянули та обговорили  наступні питання:

- Актуальність проблеми отруєння бджіл при застосуванні аграріями засобів захисту рослин.

- Порядок реєстрації та розміщення пасік, заходи попередження отруєння бджіл.

- Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин відповідно до Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338.

- Оновлення складу постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Чорнухинської селищної територіальної громади у відповідності до вимог Інструкції та в зв’язку з кадровими змінами.