Дата: 06.02.2023 11:07

До уваги пенсіонерів, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми (до 18 років), які набули статусу внутрішньо переміщених осіб,  після 24 лютого 2022 року, зареєстровані та фактично проживають на території Чорнухинської громади.

7 та 8лютого 2023 року з 10.00 год до 16.00 год. в приміщенні Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради (смт. Чорнухи, вул. Центральна, 28) буде проводитись видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, з числа пенсіонерів, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми (до 18 років) зареєстрованих в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб після 24.02.2022.

Продуктові набори надаватимуться в розрахунку:

- для пенсіонерів – 1 продуктовий набір на сім'ю;

- для осіб з інвалідністю – 1 продуктовий набір на сім'ю;

- для сімей з дітьми – 1 продуктовий набір на кожну дитину;

Продуктовий набір надається при посвідченні особи та статусу внутрішньо переміщеної особи.

При собімати:

- паспорт (оригінал);

- довідка ВПО (оригінал);

- свідоцтва про народженнядітей;

- довідка МСЕК про наявністьгрупиінвалідності.

Видача продуктових наборів здійснюватиметься відповідно живої черги. Кількість продуктових наборів обмежена.