У Чорнухах провели благодійну мистецьку акцію для підтримки військовослужбовців ЗСУ

Дата: 02.02.2023 16:30

02 лютого 2023 року у центрі селища Чорнухи працівники та учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля» провели благодійну культурно-мистецьку акцію «Непереможна і єдина, моя квітуча Україна!». У виконанні артистів прозвучали завзяті та ліричні тематичні пісні і танці, які торкнулися сердець усіх, хто завітав на концерт. Своєю енергетикою артисти заряджали нас, українців, на таку очікувану і бажану Перемогу над підступною росією.

В ході акції, усі небайдужі чорнушани, зібрали у скриньку 15030 гривень. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу нашим землякам, військовослужбовцям ЗСУ. Віримо, що Україна обов’язково переможе, віримо у ЗСУ!