У КРЕМЕНЧУЦІ МОНІТОРЯТЬ ПУНКТИ ПЕРЕБУВАННЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЦЕНТРИ НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 23.01.2023 17:05

У Кременчуці моніторять пункти перебування вимушених переселенців, центри надання гуманітарної допомоги

Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нещодавно здійснили 56 комісійних перевірок.

Перевіряли, чи дотримуються місцеві заклади сфери обслуговування правил безпеки в умовах пандемії COVID-19. Моніторили умови проживання вимушених переселенці, оглянули центри надання гуманітарної допомоги.

Під час перевірок звертали увагу на умови проживання, харчування, прання білизни, забезпечення якісною питною водою, чи забезпечені люди, які прибувають до місць тимчасового перебування медичною допомогою та лікарськими засобами, окремими кімнатами для ізоляції на випадок виникнення підозри на інфекційну хворобу, симптомів гострого респіраторного захворювання, гострої кишкової інфекції, тощо, чи є рідке мило, антисептик, паперові рушники, чи створені умови для дотримання правил особистої гігієни і зберігання твердих побутових відходів.

З працівниками закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню викладених вимог, профілактиці виникнення інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

Головне управління Держпродспоживслужби

в Полтавській області