Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.01.2023 08:00

12 січня 2023 року під головуванням заступника селищного голови Миколи Турчина відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради. На ньому були розглянуті та обговорені  наступні питання:

• про надання дозволу на вчинення правочину, а саме укладення договору оренди земельної ділянки під нерухомим майном, яке належить неповнолітньому;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які тимчасово проживають на території Чорнухинської ТГ.

З інформаціями виступила начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко.

По закінченню обговорення прийняті обґрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.