Дата: 09.01.2023 14:11

Запитували? Відповідаємо!

Які особливості передбачені Законом України від 12.05.2022 № 2260-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану" щодо внесення змін до податкових декларацій за звітні ( податкові) періоди, що передують лютому 2022 року?

Змінами, внесеними Законом України від 12.05.2022 № 2260-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану" встановлено, що платники ПДВ, тимчасово, до припинення або скасування воєнного стану, не мають права на подання уточнюючих розрахунків до податкових декларацій, передбаченого пунктом 50.1 статті 50 розділу II Податкового Кодексу, за звітні (податкові) періоди до лютого 2022 року із показниками на зменшення податкових зобов’язань та/або декларування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (абзац сьомий підпункту 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX Податкового Кодексу).

Головне управління ДПС у Полтавській області