Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Чи потрібно коригувати  (зменшувати) податковий кредит за звітні періоди лютий-травень, який сформований на підставі первинних (розрахункових) документів та який станом на 15 липня не підтверджений зареєстрованими податковими накладними/розрахунками

Дата: 06.01.2023 12:23
Кількість переглядів: 47

Запитували? Відповідаємо!

Чи потрібно коригувати  (зменшувати) податковий кредит за звітні періоди лютий-травень, який сформований на підставі первинних (розрахункових) документів та який станом на 15 липня не підтверджений зареєстрованими податковими накладними/розрахунками коригування в єдиному реєстрі податкових накладних у зв’язку з тим, що постачальник є платником єдиного податку за ставкою 2 відсотки?

Згідно  абзацу п’ятому підпункту 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX Кодексу право на податковий кредит, сформований за звітні (податкові) періоди лютий-травень 2022 року на підставі первинних документів, отриманих від особи, яка на дату першої події операції з постачання товарів/послуг (відвантаження/надання товарів/послуг чи їх оплата) була зареєстрована як платник ПДВ та надалі перейшла на сплату єдиного податку за ставкою 2% доходу, зберігається за умови, що ПН/РК, складені за такими операціями, зареєстровані в ЄРПН протягом 60 календарних днів з дня відновлення реєстрації такої особи (постачальника) платником ПДВ.  Тому коригувати (зменшувати) ПК за звітні періоди лютий - травень 2022 року, який сформований на підставі первинних документів та який станом на 15 липня 2022 року не підтверджений зареєстрованими ПН в ЄРПН у зв’язку з тим, що постачальник перейшов на сплату єдиного податку за ставкою 2% доходу, не потрібно.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь