Паспорти бюджетних програм на 2022 рік (Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради), затверджені рішенням восьмої сесії Чорнухинської селищної ради восьмого скликання під час дії воєнного стану

Дата: 26.12.2022 18:25

Завантажити :КПКВК 0611010 (Надання дошкільної освіти)

Завантажити :КПКВК 0611021 (Надання загальної середньої освіти заладами загальної середньої освіти)

Заванатжити :КПКВК 0611061 (Наданя загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)

Завантажити :КПКВК 0611154 (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок залишків коштів за освітню субвенцію)

Завантажити:КПКВК 0611210 (Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми проблемами)