Закупівля яєць (потреба 2023 року)

Дата: 08.12.2022 18:28

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

яйця курячі столові (03142500-3 - Яйця)

код ДК 021:2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція

Відкриті торги з особливостями

UA-2022-12-05-005789-a

186 766.67 грн. (сто вісімдесят шість тисяч сімсот шістдесят шість гривень шістдесят сім копійок) з ПДВ

Яйця не нижче 1-ї категорії. Свіжі, запах природній, без стороннього затхлого чи гнилісного запаху. Шкарлупа чиста, непошкоджена, без видимих змін структури, без слідів крові чи посліду. Дозволено поодинокі цятки, плями або смуги від транспортерної стрічки площею не більше ніж 1/8 поверхні. Білок: чистий, щільний, світлий, прозорий, без сторонніх включень. Жовток: ледь видимий під час овоскопування, контури не окреслені, займає центральне або злегка зміщене положення, може злегка рухатися під час обертання яйця, без кров’яних плям або смужок. ДСТУ 5028:2008 Яйця курячі харчові. Технічні умови. Товар виробництва України. Кожне яйце промарковане штампом, на якому вказана категорія яєць. Товар повинен поставлятися в  картонній коробці  на кожний об`єкт, в незалежності від заявленої кількості. Поставка яєць у лотках без коробки не допускається. Товар і тара повинні бути з обов`язковим маркуванням. Сертифікат якості на кожну поставку  повинен бути діючим з урахуванням терміну реалізації та чітко відповідати змісту маркування на пакувальній тарі.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на яйця (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, зокрема інформації, що міститься в електронному каталозі Prozorro Market)

186 766.67 грн. (сто вісімдесят шість тисяч сімсот шістдесят шість гривень шістдесят сім копійок) – кошти місцевого бюджету