До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 29.11.2022 15:52

З 30.11.2022 року:

- з 10:00 до 17:00, щоденно у приміщенні Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради (смт. Чорнухи, вул. Центральна, 28) відбуватиметься видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у вигляді продуктових наборів;

- з 11:00 до 17:00 (30.11.2022р.) та щоденно з 09:00 до 17:00 у приміщенні Чорнухинської селищної ради (смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39) відбуватиметься видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб у вигляді жіночого одягу.

Для отримання гуманітарної допомоги при собі необхідно мати:

• паспорт громадянина України;
  • довідку ВПО, яка буде отримувати набір, та довідки ВПО всіх зареєстрованих членів родини;

Видача відбуватиметься в порядку живої черги.

Прохання, хто ще не звернувся до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради  для оновлення реєстру дітей від 0 до 18 років, здійснити реєстрацію дитини за адресою: смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39 або за телефоном 0955295334 (Наталія Миколаївна).

При собі необхідно мати документи:

• свідоцтво про народження, паспорт дитини;
  • довідка ВПО.