Чорнухинська територіальна громада
Полтавська область, Лубенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНІ ЗМОЖУТЬ ЛИСТУВАТИСЯ З РІДНИМИ – НІБ РОЗРОБИЛО ПРАВИЛА НАПИСАННЯ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ

Дата: 16.11.2022 14:49
Кількість переглядів: 469

Українські військовополонені зможуть листуватися з рідними – НІБ розробило правила написання кореспонденції

Фото без описуФото без опису

Відповідні домовленості були досягнуті під час перемовин Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції та Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Йдеться про листування, яке гарантоване статтею 71 Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Доставку листів в обидва боки організує МКЧХ.

Наразі зв’язок забезпечуватимуть між родинами та військовополоненими, статус яких підтверджений Червоним Хрестом.

З правилами написання кореспонденції для військовополонених можна ознайомитися в інфографіці.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано