Щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану

Дата: 16.11.2022 11:03

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над створенням та поширенням інформаційних матеріалів, спрямованих на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану. Цей контент наближатиме безпосередній доступ громадян до медичної допомоги та соціальних послуг і спрямований на боротьбу з неформальними платежами в системі охорони здоров’я.

Завантажити відеоролик «Проходження МСЕК безкоштовно» можна за посиланням: https://bit.ly/3CNTmXl