СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ПЕРШИЙ СНІГ

Дата: 14.11.2022 14:52

Синоптики прогнозують перший сніг

На початку робочого тижня погоду Полтавщини визначатиме поле підвищеного тиску. Спостерігатиметься погода без опадів, з нічними та ранковими туманами. Повідомляє Полтавський обласний центр із гідрометеорології.

Із середини тижня внаслідок надходження холодного повітря з півночі відчутно похолодає, спостерігатимуться опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

15 листопада – хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, видимість 200-500 м. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 2-7º тепла.

16 листопада – хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 3-8º тепла.

17 листопада – хмарно з проясненнями, опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура протягом доби 0-5º тепла.

18-19 листопада – невеликий сніг, температура вночі 2-7º морозу, вдень 0-5º морозу.