ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2022 08:00

Шановні земляки!

28 жовтня ми відзначаємо 78 річницю звільнення України від фашистських загарбників, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну. Мільйони наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, засвідчуємо глибоку повагу всім, хто в жорстоких боях мужньо чинив опір ворогу у підпіллі, самовіддано трудився в тилу.

Безсмертний подвиг народу, воїнів-визволителів, їх безмежна віра в Перемогу, щира любов до рідної землі у роки тієї жорстокої війни вселяють впевненість в тому, що й в наші часи вже новими поколіннями будуть подолані всі труднощі на шляху розбудови суверенної, демократичної держави – України, яка займе гідне місце серед світової спільноти.

Пам’ятаймо тих, хто боровся за нас в часи Другої світової війни! Віримо в тих, хто б’ється за Україну сьогодні!

Вічна пам’ять героям! Слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО