ТЕРМІНОВО ДО УВАГИ отримувачів, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі (ДАР)

Дата: 27.10.2022 16:50

Отримувачам, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі (ДАР) за програмою надання державної підтримки на одиницю (1 га) оброблюваних сільськогосподарських  угідь та за утримання корів, необхідно укласти Договори з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про надання бюджетних коштів.

Для того, щоб отримати кошти, агровиробник має ОБОВ’ЯЗКОВО підписати Договір  з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств у своєму електронному кабінеті в системі ДАР у термін до 28 жовтня 2022 року!

Для підписання Договору необхідно зробити такі кроки:

1. Знайти Договір в історії Вашої Заявки, КНОПКА «Переглянути» у розділі «Мої заявки». Також посилання на підписання Договору можна знайти  у вкладці «Мої повідомлення» вашого особистого Кабінету в системі ДАР.

2. Натиснути «Підписати», обрати «Електронний підпис» та накласти свій Кваліфікований електронний підпис, так само як Ви раніше підписували Заявку на допомогу.

Підписання Договору є необхідною умовою для отримання бюджетних коштів на рахунок.