Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Закупівля овочів/фруктів на 2022 рік

Дата: 07.10.2022 16:59
Кількість переглядів: 150

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

 

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

морква (03221112-4 - Морква), цибуля ріпчаста (03221113-1 - Цибуля), капуста качанна (03221410-3 - Капуста качанна), банани (03222111-4 - Банани), яблука (03222321-9 - Яблука), лимони (03222210-8 - Лимони)

код ДК 021:2015: 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи

 

 

Спрощена закупівля за постановою КМУ від 28.02.2022 № 169 (зі змінами)


UA-2022-10-04-007523-a

 

 

41 053,00 (сорок одна тисяча п’ятдесят три грн. 00 коп.) грн.

 

Морква

Морква врожаю 2022 року. Має бути свіжою, не кормових сортів. Морква має бути вирощена в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості, без ознак гнилі, механічного пошкодження та пошкодження шкідниками. Має бути без дефектів. Очищена від землі сухим способом. Зовні коренеплоди мають бути гладенькими, свіжими на вигляд, правильної форми, сухими, чистими, не побитими, без тріщин та не підмороженими, здоровими, сухими, непророслими, не зів’ялі, без будь-яких ознак гнилі. Смак та запах – без сторонніх домішок. Зеленуваті та фіолетові головки коренеплодів не допускаються. Без ГМО. Повинна відповідати ДСТУ 7035:2009 «Морква свіжа. Технічні умови».

Цибуля ріпчаста

Цибуля має бути свіжою, вирощена в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, високоякісною, достатньої зрілості, без ознак гнилі, механічного пошкодження, не підмороженою, достатньо сухою, без порожнього та твердого денця, без комах-шкідників та слідів від їхніх пошкоджень, без надлишкової поверхневої вологості та без стороннього запаху і/або присмаку. Цибулини мають бути цілими, здоровими, сухими, чистими. Без ГМО. Повинна відповідати ДСТУ 3234-95 «Цибуля ріпчаста свіжа. Технічні умови».

Капуста качанна

Має бути високоякісною, з щільною головкою, повинна бути свіжа, без ознак гнилі, без ознак захворювання, без механічних пошкоджень та ушкоджень шкідниками, без сторонніх присмаків, запахів. Зовні головки мають щільно покриватися листками. Головки свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками.

Повинна відповідати ДСТУ 7037:2009 «Капуста білоголова свіжа. Технічні умови».

Банани

Повинні бути свіжі, без ознак гнилі, десертні стиглі, клас екстра або 1-й, цілі, чисті, цілком розвинуті, з жовтим забарвленням шкірки, з незначними залишками зелені на кінцях, без гнилі, без чорних плям, без механічних пошкоджень, без сторонніх присмаків та запахів, без зайвої кількості вологи. М’якоть щільна, шкірка легко від неї відділяється. повинні бути жовтого кольору з незначними залишками зелені на кінцях.

Довжина середня. Якість відповідає вимогам ДСТУ ISO 3959:2015 (ISO 3959:1977  IDT) «Банани зелені. Настанови щодо умов визрівання»

Яблука

Плоди середнього розміру, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО. Плоди  свіжі, цілі, тверді, чисті, без плям, здорові, не зів'ялі, без гнилі, стиглі, соковиті, без пошкоджень хворобами і сільськогосподарськими шкідниками, типовою для даного сорту форми і забарвлення. Вміст нітратів мг/кг, не більше норм визначених ДСТУ. Якість відповідає вимогам ДСТУ 8133:2015 «Яблука свіжі середніх та пізніх термінів достигання. Технічні умови».

Лимони

Плоди середнього розміру, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО. Плоди  свіжі, цілі, тверді, чисті, без плям, здорові, не зів'ялі, без гнилі, стиглі, соковиті, без пошкоджень хворобами і сільськогосподарськими шкідниками, типовою для даного сорту форми і забарвлення. Вміст нітратів мг/кг, не більше норм визначених ДСТУ. Якість повинна відповідати вимогам діючим в Україні (ДСТУ, ГОСТУ, ГОСТів, ТУ, СОУ)

 

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на овочі/фрукти  (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, дослідження цін на товар у торгівельній мережі)

 

41 053,00 (сорок одна тисяча п’ятдесят три грн. 00 коп.) грн. – кошти місцевого бюджету

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь