ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2022 08:00

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року, із Днем знань! Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочнеться як завжди — 1 вересня. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Покладаюся на вашу мудрість, терпіння, виваженість та професіоналізм. Щиро вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед нами. «Безпека понад усе!» – це не порожні слова. Зберегти життя і здоров'я усіх учасників освітнього процесу – наше першочергове завдання, над вирішенням якого ми всі трудилися останнім часом і продовжуємо працювати в цьому напрямку. Адже державі, як ніколи, потрібна розумна, розвинена, освічена молодь – майбутнє нашої країни, гарантія її успішного розвитку. Від усієї душі бажаю усім вам злагоди, добра та натхнення. Нехай 2022/2023 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Зі святом усіх!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО