ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

  • 519

Фото без опису

Шановні мешканці Чорнухинської громади!

29 серпня ми вшановуємо світлу пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На жаль, за прагнення бути вільною нацією, заради захисту Батьківщини багато наших співвітчизників віддали найцінніше – власне життя. Своїм прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі вони показали, що ніколи український народ не стане на коліна перед агрессором і нікому не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші предки.

Тож у цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників України.

Вічна пам'ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

 

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО