Працівники культури провели благодійну культурно-мистецьку акцію «Україна-нація героїв!»

Дата: 25.08.2022 15:42

У серпні 2022 року працівники КЗ «Центру культури і дозвілля» спільно з учасниками художньої самодіяльності Чорнухинської громади провели благодійну культурно-мистецьку акцію «Україна – нація героїв!» в рамках якої підготовлено тематичну концертну програму. В ході проведення акції наші артисти відвідали села Гільці (6050 грн.), Постав-Мука (11110 грн.), Луговики (7930 грн.), Мокіївка (5740 грн.), Кізлівка (10218 грн.), Харсіки (6590 грн.), Загребелля (7250 грн.), Хейлівщина (9114 грн.), Вороньки (7855 грн.) та зібрали кошти в сумі 73857 грн. Загалом з початку повномасштабної війни за участі аматорів сцени громади зібрано кошти на загальну суму 104337 грн., які будуть направлені для допомоги військовослужбовцям ЗСУ нашим землякам.

Під час проведення мистецької акції мешканці громади показали свою згуртованість, небайдужість, співчуття та незламну віру у перемогу України над російськими загарбниками бо Україна і український народ це справді нація героїв.

Щиро дякуємо нашим відважним захисникам України, які сьогодні мужньо боронять рідну землю від ворога. Слава Україні!