ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 09:00

Шановні мешканці Чорнухинської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Прапор – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава.

Бажаю всім здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших починаннях і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи. Щиро зичу усім злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Від усього серця бажаю всім мирного неба, під яким нехай завжди майорить синьо-жовтий прапор незалежної України.

З повагою

Селищний голова                                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО