Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Плановi відключення електоренергії на 24.08.2022

Дата: 19.08.2022 10:11
Кількість переглядів: 311

За інформацією Чорнухинської дільниці Лубенської ОФ АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Диспетчерська назва обладнання Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні Причина перерви в електропостачанні
Л-10кВ Богодарівка 24.08.2022 08:30 24.08.2022 16:00 с.Білоусівка
вул.Байрацька (б. 2, 7, 8, 9, 10),
пров.Байрацький (б. 1, 2, 3),
вул.Козача (б. 1, 3, 6, 10, 10а, 11, 17),
пров.Пасічний (б. 1а, 2, 2а, 3, 4)

с.Богодарівка
вул.Дружби (б. 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21),
вул.Лесі Українки (б. 3а, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 22),
пров.Малий (б. 2),
вул.Маляренка О.І. (б. 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 23),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 4, 4б, 4в, 4г, 5, 7, 9, 11),
вул.Незалежна (б. 1, 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27),
вул.Шевченка (б. 1, 3, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27а, 27б, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 38а, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 64)

с.Гільці
вул.Білозубова (б. 2, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 40),
вул.Вирішальна (б. 2, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 25),
вул.Квачівська (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35),
вул.Костівська (б. 1, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 31),
вул.Лещенкова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18),
вул.Молодіжна (Радянська) (б. 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35),
вул.Садова (б. 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29а, 33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65),
вул.Сковороди (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40),
вул.Солодкого (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41),
вул.Тарасенська (б. 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 46),
пров.Тарасенський (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 14),
пров.Троїцький (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8),
вул.Царина (Чапаєва) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 22),
вул.Чорнухинська (б. 1, 3, 5, 8, 11, 15, 16, 17, 19, 21),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41),
вул.Шкільна (б. 3, 4, 5, 6, 8, 10, 14),
пров.Шкільний (б. 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 9, 11)

с.Нова Петрівщина
вул.Ліва (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11),
вул.Права (б. 1, 2, 5, 6, 7, 8),
вул.Садова (б. 4),
вул.Третя (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 10ДАЧА),
вул.Центральна (б. 14, 21, 38),
вул.Центральна 2 (б. 2, 5, 10, 12ДАЧА, 13, 22, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 53ДАЧА, 240)

с.Осняг
вул.Лугова (б. 3, 5, 7),
вул.Медова (б. 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19),
вул.садова (б. 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 17),
вул.Сковороди (б. 5, 9, 12, 13, 15, 17, 23),
вул.Ювілейна (б. 1, 3, 4, 6, 8, 14)

с.Синяківщина
вул.Ставок (б. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19),
вул.Ферма (б. 1, 2, 3, 5),
вул.Центральна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 15),
вул.Центральна права (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16ДАЧА, 37)

с.Богодарівка
вул.Молодіжна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 4)

с.Гільці
вул.Шевченка (б. 24),
вул.Шкільна (б. 1)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
КТП 76 Л1 24.08.2022 08:30 24.08.2022 16:30 с.Сухоносівка
вул.Новоселівська (б. 11, 13, 14, 15, 16, 17),
вул.Соляниківська (б. 1, 2, 3, 3а, 4а)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
Л-10кВ Вороньки 24.08.2022 08:00 24.08.2022 16:00 с.Вороньки
вул.Бригадна (б. 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 17),
вул.Буденна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 19, 20, 21, 27, 31, 37),
вул.Господарська (б. 2, 3, 4, 6, 9, 13, 15),
вул.Г.С.Сковороди (б. 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 20ДАЧА),
вул.Кооперативна (б. 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25ДАЧА),
вул.Косенкове (б. 9, 18, 21, 24),
вул.Лісова (б. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 37, 46),
вул.Очакова (б. 2, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 51, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 77),
вул.Перелета (б. 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 26),
вул.Перемоги (б. 1, 4а, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 56, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 89, 91, 93, 99, 101, 103),
пров.Перемоги п (б. 6),
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 94),
вул.Садова (б. 1, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 29, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64),
вул.Січкаря (б. 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 85, 87, 88, 89, 93, 95),
вул.Соборна (б. 1, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 26, 28, 30, 33, 34, 34а, 35),
вул.Турянівська (б. 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 45, 46, 47)

с.Загребелля
вул.Надрічанська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
вул.Перемоги (б. 4, 6, 9, 11, 14, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 41б, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 61, 62, 63, 64),
пров.Солончанський (б. 2, 3, 6)

с.Лісова Слобідка
вул.Кільцева (б. 1а, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 17а, 19, 19а, 20а, 21а, 22, 23, 24, 25, 32, 33, 35),
вул.Підгірська (б. 3, 5, 8, 10, 10а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16),
вул.Хутірська (б. 1, 3, 4, 5, 6а, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24а, 32ПУСТ)

с.Мелехи
пров.Многа (б. 4, 5, 9),
вул.Охріменка (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 63, 63а, 65, 66, 68, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 101а, 103, 105, 111а, 113, 117, 119),
вул.Січкаря (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 62, 63, 65),
вул.Солончанська (б. 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29),
вул.Сухоноса (б. 1, 2, 4, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 23, 27ДАЧА, 29, 31, 33, 35),
пров.Убогий (б. 1, 2, 5, 7, 11),
вул.Хрестулиця (б. 1, 5, 8, 11, 12, 15, 18, 20),
пров.Хуторок (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12)

с.Пізники
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13)

с.Постав-Мука
вул.Будівська (б. 3, 4, 4а, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23а, 24, 27, 28, 29а, 30а, 31, 32, 33, 34а, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 49, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61),
вул.Котляревського (б. 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 26, 28, 30),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35),
вул.Підгірська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 27, 29, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 38а),
вул.Плавківська (б. 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34),
вул.Пушкіна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17),
вул.Хутірська (б. 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8б, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20ПУСТ, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 44),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30)

с.Сухоносівка
вул.Горянська (б. 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 55, 57),
вул.Морозівська (б. 1, 3),
вул.Новоселівська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4а, 5а, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19а),
вул.Соляниківська (б. 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 6, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 58, 59, 60),
вул.Шевченка (б. 1, 3, 3а, 7, 9, 10, 12, 16, 18а, 19, 20)

с.Вороньки
вул.Січкаря (б. 1),
вул.Січкаря (б. 3)

с.Загребелля
вул.Перемоги (б. 8)

с.Мелехи
вул.Центральна (б. 12)

с.Сухоносівка
вул.Соляниківська (б. 56),
вул.Центральна (б. 2),
вул.Центральна (б. 6)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь