ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2022 08:00

Шановна молодь Чорнухинської громади!

Вітаю вас з прекрасним літнім святом – Днем молоді!

Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Шануємо ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути попереду в найвідповідальніші моменти національної історії.

Невичерпної вам eнepriї, успіхів та творчого натхнення! Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!

Зі святом!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО