СТВОРЕНО САЙТ ДЛЯ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКИ

Дата: 02.08.2022 16:48

Створено сайт для популяризації української науки

Для популяризації української наукової діяльності створили платформу «Вільна Наука». Інститути та установи тепер із легкістю можуть розповідати про відкриття та публікувати релізи, а журналісти – підтримувати контакт із представниками наукових установ для розповсюдження новин серед громадськості.

Метою проєкту є створення нових можливостей для:

- учених (щодо популяризації результатів їхніх досліджень);

- журналістів (щодо уточнення результатів і перевірки трактувань наукових доробків українських вчених);

- українських і міжнародних інвесторів (для ознайомлення з практичними доробками дослідників).

У межах платформи відкрита реєстрація для учених і журналістів. Читачі можуть знайомитися з контентом без попередньої реєстрації.

Нагадаємо, що на платформі для ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти «Наука та бізнес» зареєстровано 645 користувачів станом на 28 липня.

Інформація Міністерства освіти і науки України