Інформація від Державнох податкової служби України

Дата: 27.07.2022 15:19

Щодо безперебійного постачання засобів контролю, якими опломбовуються РРО, КОРО та РК

Фото без опису

Державна податкова служба України інформує суб?єктів господарювання, які мають відповідне обладнання, про можливість долучитися до процесу виготовлення засобів контролю, якими опломбовуються реєстратори розрахункових операцій (РРО), книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункові квитанції (РК).

Форма засобу контролю підвищеного рівня захисту для опломбування РРО, КОРО, РК, вимоги до її зовнішнього вигляду та елементів захисту, затверджено наказом ДПА України від 06.07.2010 № 485.

Так, засіб контролю це спеціальна номерна пломба у вигляді прямокутника розміром 79 х 24 мм з фігурною вирубкою на краях, розділеного лінією перфорації на дві частини.

Засіб контролю складається з трьох шарів: клейовий шар, папір, фольга гарячого тиснення.

З питань виробництва та розповсюдження пломб можна звертатись до державного підприємства «Сервісно-видавничий центр», що уповноважено на організацію з централізованого виготовлення та розповсюдження засобів такого контролю.

Пресслужба Державної податкової служби України