В Чорнухинській громаді відбувся благодійний концерт «Молитва за Україну»

Дата: 25.07.2022 14:55

Вчора, 24 липня в селищному парку смт Чорнухи відбувся благодійний концерт заслуженої артистки України Олени Білоконь «Молитва за Україну» в рамках проєкту Міжнародного благодійного фонду «Незламна українська нація» за сприяння Полтавської обласної військової адміністрації, Департаменту культури і туризму та Чорнухинської селищної ради.

Артистка щедро ділилася своїм талантом з присутніми. Зразковий колектив народного танцю «Весна» (керівник Л. Хижняк) яскраво доповнив концертну програму.

Під час концерту зібрано 12252 грн, які будуть передані до Міжнародного благодійного фонду «Незламна Українська Нація» та спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

Селищний голова Олександр Василенко подякував співачці за чудові пісні та висловив вдячність усім небайдужим жителям Чорнухинської громади, які долучилися до заходу. Разом наближаємо Перемогу! Слава Україні!