ЯК ДОПОМОГТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ, ЯКИХ ЗУСТРІЧАЄ ВАША ГРОМАДА

Дата: 22.07.2022 15:23

Як допомогти внутрішньо переміщеним дорослим та дітям, яких зустрічає ваша громада

На сьогодні Полтавщина прийняла понад 216 тисяч внутрішньо перемішених осіб і для багатьох з них громади області стали не лише тимчасовим прихистком, а новою домівкою.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко. Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблено тематичний буклет-інфографіку, який стане в нагоді представникам громади при роботі з переселенцями.

Видання містить практичні поради щодо допомоги та супроводу осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, а також наводить приклади заходів та тем, який варто уникати у спілкування з дітьми та дорослими з числа ВПО.

Завантажити pdf версію можна із сайту ЮНІСЕФ за цим посиланням https://www.unicef.org/ukraine/documents/how-to-help-refugees.