ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ: ДАЙДЖЕСТ ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗМІЩЕНО НА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМІ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

Дата: 20.07.2022 14:25

Департамент соціального захисту населення інформує: Дайджест від Мінсоцполітики розміщено на онлайн платформі «Допомога поруч»

Для громадян України, які були вимушені або планують покинути постійне місце проживання у зв’язку із широкомасштабною військовою агресією проти України, діє онлайн платформа «Допомога поруч», яку доповнено Дайджестом від Мінсоцполітики.

В один електронний документ зібрано корисну офіційну інформацію про особливості перебування в 154 країнах, яка постійно перевіряється та оновлюється.

Про це повідомила Директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

Перейшовши за посиланням https://dopomoga-poruch.com/, користувачі зможуть ознайомитися з офіційними даними щодо допомог, які надаються країнами, зокрема:

1. інформація щодо отримання статусу на території інших держав громадянами України;
  2. питання забезпечення житлом;
  3. питання забезпечення фінансовою допомогою;
  4. медичні та освітні питання;
  5. питання та можливості  працевлаштування;
  6. інформація щодо реєстраційних центрів для переміщених з України осіб та інша корисна інформація.

Окрім цього платформа має тематичні розділи із загальною інформацією (щодо пунктів пропуску через кордон та митні правила, сервісів з пошуку та бронювання житла, отримання волонтерської допомоги тощо) та електронними ресурсами для розвитку особистості та подолання стресу в умовах війни.