До уваги жителів Чорнухинської громади!

  • 482

Шановні жителі Чорнухинської громади та переміщені особи!

Фото без опису

Нагадуємо про дотримання правил комендантської години (з 22.00 до 05.00) та режиму світломаскування в темну пору доби. Завдяки цьому житлові будинки стануть непомітними для ворога вночі.

Наголошуємо, у теперішній важкій ситуації варто дбати про своє життя! Закликаємо всіх громадян вжити заходів зі світломаскування власних домівок:

  • вимикайте світло в оселях, зашторюйте вікна;
  • гасіть освітлення у під’їздах та біля своїх будинків;
  • вимикайте ілюмінацію та світлову рекламу на всіх будівлях та торговельних закладах.

Бережіть свої життя та Україну!