Відбулося засідання круглого столу на тему «Як не стати жертвою торгівлі людьми»

Дата: 14.07.2022 16:00

14 липня 2022 року в рамках проведення заходів з відзначення в області Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) під головуванням заступника селищного голови Миколи Турчина відбулося засідання круглого столу на тему «Як не стати жертвою торгівлі людьми». У заході взяли участь члени Координаційної ради з питань  підтримки сім?ї, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків і протидії торгівлі людьми при Чорнухинській селищній раді. В ході роботи обговорили ряд питань та можливостей забезпечення головних потреб ВПО, біженців та постраждалих від початку російської військової агресії в Україні і прийняли відповідні рішення.

Станом на 14.07.2022 року в Чорнухинській селищній раді не зафіксовано жодної особи, яка постраждала від торгівлі людьми.