ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування “Генеральний план та план зонування смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області”

Дата: 11.07.2022 11:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” оприлюднено Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки документу державного планування: “Генеральний план та план зонування смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області”.

Ознайомитись із заявами можливо на сайті Чорнухинської територіальної громади за посиланням https://chornuhynska-gromada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya-16-52-49-01-11-2021/ та в приміщені Чорнухинської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 39, смт. Чорнухи, Лубенський район, Полтавська обл., 37100, конт. ном. тел. (05340)5-22-51.

Зауваження та пропозицій подаються у письмовому та/або електронному вигляді до Чорнухинської селищної ради протягом 15 днів з дати опублікування.

Чорнухинської селищної ради