Не нехтуйте сигналом "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

Дата: 01.07.2022 13:10

Ми живемо у війні п’ятий місяць, п’ятий місяць переживаємо пекельні дні і ночі. Зруйновано міста, долі, сім’ї. Ціну простих речей зараз розуміємо як ніколи гостро. Ворог підступно засипає нашу країну ракетами.

Повсякчас сирени сповіщають населення про повітряну тривогу та закликають жителів якомога швидше пройти в укриття. Однак, на жаль, багато хто нехтує сповіщенням – натомість продовжує займатися своїми справами.

Так, повітряна тривога стала невід’ємною частиною нашого життя. І хоча спочатку всі  організовано збирали  речі та спускалися у сховище. Тепер – переважна більшість -   вже не так гостро реагує на повітряну небезпеку. Але цими повідомленнями жодним чином не можна нехтувати.

Закликаємо, почувши сигнал повітряної тривоги, негайно перейдіть в укриття і перебувайте там до сигналу: «Відбій повітряної тривоги!».

Пам’ятайте! Сирена – це можливість бути готовим до небезпеки як фізично, так і морально.

Перемога з кожним днем ближче! Все буде Україна!

Служба порятунку Полтавщини