Алгоритм видачі фітосанітарного сертифіката на зернові культури при здійсненні експорту

Дата: 20.06.2022 15:57

Фото без опису

Подання документів власником вантажу (або уповноваженою ним особою) особисто або через засоби електронного зв’язку до відповідного територіального органу Держпродспоживслужби шляхом звернення до державного фітосанітарного інспектора.

Нормативно-правові підстави:

Документи, які необхідно подати:

Фітосанітарний сертифікат оформлюється державним фітосанітарним інспектором за результатами проведення інспектування, огляду, фітосанітарної експертизи (аналізів), які проводилися не раніше ніж за 14 діб до переміщення.

Строк дії фітосанітарного сертифіката на території України становить 14 днів.

Відмова у видачі, анулювання фітосанітарного сертифіката здійснюється відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про карантин рослин».

Наталія Мазняк, начальник відділу фітосанітарної безпеки Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.