Як діють карантин та протиепідемічні норми під час війни

Дата: 07.06.2022 13:51

У Полтавській ОВА пояснили, як діють карантин та протиепідемічні норми під час війни.

«Отримую в чат-бот багато запитань про те, чи діють зараз норми та правила карантину. Дійсно, війна внесла свої корективи. Нагадуємо про особливості дії карантину на час воєнного стану й просимо: бережіть своє здоров’я!», – зауважив Дмитро Лунін.

Так, на час дії воєнного стану не застосовуються рівні епіднебезпеки. Масковий режим є рекомендованим.

Відсторонення від роботи працівників, які обов’язково повинні мати щеплення проти COVID-19, діяло до початку повномасштабного вторгнення. На час дії воєнного стану – призупинено.

Наявність для поїздок між регіонами COVID-документів під час дії воєнного стану скасовано також.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.