МОН оголошує конкурс на здобуття щорічної Премії КМУ за розроблення та впровадження інноваційних технологій

Дата: 31.05.2022 13:49

1 червня 2022 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

До 5 премій щорічно присуджується за особливі досягнення в розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Під час присудження Премії враховується:

На здобуття Премії можуть висуватися роботи, результатом яких є реалізовані інноваційні проєкти. Авторський колектив може складатися з десяти безпосередніх виконавців.

На розгляд комісії приймаються лише ті роботи, результати яких застосовані на практиці (більше ніж за рік до висунення на здобуття Премії):

• практична цінність і перспективність результатів діяльності заявника для підприємства, галузей промисловості та національної економіки;
  • кількість створених робочих місць для впровадження інноваційної технології та нових робочих місць у високотехнологічних галузях;
  • наявність сучасного високотехнологічного наукового обладнання та ефективність його використання;
  • відповідність роботи пріоритетним напрямам розвитку науки, техніки та інноваційної діяльності;
  • кількість охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, що використані в роботі;
  • кількість укладених ліцензійних угод на використання об’єктів права інтелектуальної власності та ноу-хау.

Підприємства, установи та організації відправляють клопотання про присудження Премії до 1 серпня року проведення конкурсу міністерствам, центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук, Національній академії медичних наук, Національній академії аграрних наук, які відбирають до 5 робіт і подають їх у Міністерство освіти і науки до 1 жовтня.

Перелік і форми документів, вимоги до оформлення, інструкцію щодо подання та контактну інформацію можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, триває конкурсний відбір до «Школи жіночого лідерства в цифрову епоху».