Державна податкова служба України інформує

Дата: 30.05.2022 11:31

Державна податкова служба України

Питання дня

"З якого звітного періоду платниками ЄП третьої групи, які використовують особливості оподаткування на період дії воєнного стану в Україні буде використовуватися форма Податкової декларації платника ЄП, затверджена наказом МФУ від 26.04.2022 № 124?"

Форма Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні, затверджена наказ Міністерства фінансів від 26.04.2022 № 124, буде використовуватись платниками єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні Положення» Податкового кодексу України для складання звітності за квітень 2022 року та наступні звітні періоди.

Ознайомитись з повною відповіддю на запитання можна тут https://bit.ly/3ajN7i1

Державна податкова служба України