МОЗ публікує відповіді на найчастіші запитання, з якими звертаються українці до контактного центру

Дата: 09.05.2022 13:18

Сьогодні нагадуємо, що повторний огляд для продовження інвалідності можна пройти після завершення воєнного стану.

- Особам, у яких строк інвалідності закінчився, у період воєнного стану дозволено продовжити дію інвалідності заочно.

- Повторний огляд, строк якого припав на період дії воєнного стану на території України, переноситься на строк після припинення/скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців після його припинення/скасування.

- Діти та дорослі з інвалідністю мають можливість отримувати, відповідно до індивідуальної програми реабілітації, без проходження повторного огляду ЛКК чи МСЕК:

• соціальні виплати;
  • реабілітаційні послуги та допоміжні вироби (милиці, ходунки, крісла колісні), засоби інконтиненції, наприклад, памперси, катетери тощо;
  • освітні послуги;
  • відповідні пільги.

Також нагадуємо номер контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Урядовий портал