Звернення селищного голови до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2022 07:00

8 та 9 травня – це символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.

Понад 4 мільйони українських воїнів та більше 5 мільйонів мирних українців загинули в тій страшній війні, зробивши визначний внесок у перемогу над нацизмом. В ці дні в наших серцях поєднуються відчуття печалі за жертвами та вдячності й гордості за подвиг наших дідів і прадідів.

На жаль, так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми є господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я майбутнього рідної Батьківщини.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

У нашій пам’яті назавжди залишиться урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні ветеранів Другої світової війни. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО