Управління казначейства повідомляє

Дата: 04.05.2022 14:00

У зв’язку з введенням режиму воєнного 'стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою особливому режимі в умовах воєнного стану» передбачено новий Порядок казначейського обслуговування .

Цей Порядок визначає механізм виконання в особливому режимі повноважень органами Казначейства, пов”язаних із здійсненням казначейського обслуговування бюджетних коштів та інших клієнтів в умовах воєнного стану .

Розрахунково-касове обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, в частині оплати платіжних доручень, здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим Порядком з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку у певній черговості, яка передбачена у п.19 Порядку 590.