Із початку широкомасштабної агресії рф із полону звільнено понад 320 українців

Дата: 03.05.2022 09:40
Кількість переглядів: 268

Фото без опису

Україна щодня доводить, що своїх громадян не залишає у біді. З другої половини березня по сьогодні за наказом Президента України Володимира Зеленського відбулося 9 обмінів полоненими та заручниками.

В результаті додому вже повернулись понад 320 громадян, з яких 59 цивільних. Серед тих, кого вдалося повернути на Батьківщину, військовослужбовці, у томі числі поранені. Зокрема, поїхав додому військовий прикордонник з острова Зміїний Роман Грибов, автор легендарної фрази, яка вказала напрям російському кораблю. А також звільнено багато жінок, одна з яких чекає на дитину.

Боротьба України за своїх громадян продовжується. За словами віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, держава пам’ятає про кожного, хто опинився в російській неволі, та робить все можливе й неможливе для визволення.

Нагадаємо, що на сьогодні в рф утримується більше 1000 цивільних українців (із них понад 500 жінок), яких окупанти захопили у заручники.

Це, зокрема: журналісти, активісти, волонтери, лідери громадської думки, священники. Станом на 02.05.2022 викрадено та утримується:

? 41 активіст/волонтер;

? 3 журналісти;

? 41 представник органів держаної влади або місцевого самоврядування;

? 4 релігійні діячі.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь