Відтепер смс-інформування від Мінреінтеграції про мінну небезпеку буде регулярним

Дата: 02.05.2022 13:56

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з операторами мобільного зв’язку продовжує кампанію з інформування населення про мінну небезпеку.

Інформаційна кампанія покликана розширити аудиторію і ознайомити більшу кількість населення України  з основними правилами поводження з вибухонебезпечними предметами та попередити випадки травмування цивільних осіб.

Відтепер зазначене смс-інформування буде регулярним. Протягом місяця абоненти компанії ПрАТ «ВФ Україна» тричі отримують нагадування такого змісту: «Обережно: міни! Мінреінтеграції повідомляє про необхідність дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами! У разі виявлення підозрілого предмета – не чіпайте, попередьте оточуючих про небезпеку, повідомте про знахідку за номерами телефону: 101, 102 або 112. Бережіть себе!».

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України