Нові матеріали: «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Дата: 25.04.2022 16:45

Команда Міністерства освіти і науки додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які стануть у пригоді при спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Матеріали містять цікаві відео для розвитку сенсорних здібностей, вивчення природних явищ і проведення дослідів, авторські казки, пластилінові мультфільми, поробки з паперу та природних матеріалів, музичні й фізкультурні заняття, поради психологів.

До оновлення долучилися ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», педагогічні працівники Херсона та Южного.

Відділ дошкільної освіти МОН щиро вдячний всім, хто долучається до підтримки дошкілля України в умовах воєнного стану.

Запрошуємо зацікавлені сторони надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Нагадаємо, ЮНІСЕФ і МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО.