Дмитро Лунін нагадав про правила поведінки на блокпостах

Дата: 21.04.2022 16:22

Полтавщина  є прифронтовою областю.  Блокпости, розташовані в її межах, є частиною нашої безпеки. Про це зауважив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Блокпости – це наша безпека. Не варто забувати, що Полтавщина – прифронтова область. Тому кожен повинен знати важливі правила, як поводитися на блокпостах», – підкреслив Дмитро Лунін.

Так, при проходженні блокпоста громадяни повинні: зменшити швидкість автомобіля, завчасно приготувати документи для перевірки, вимкнути фари, увімкнути аварійне світло. Також треба чітко відповідати на питання військових, бути готовими на вимогу відкрити багажник та оглянути салон автомобіля. Після огляду та дозволу продовжити рух, не набирати швидкість різко.

Під час проходження блокпоста заборонено вести фото- та відео зйомку, виходити з автомобіля без дозволу військових.

У місті за відсутності великої кількості машин та людей на вулицях всі повинні невпинно дотримуватися правил дорожнього руху та поведінки у громадських місцях.