Роз'яснення НБУ як працюватимуть СЕП та банки 25 квітня

Дата: 21.04.2022 15:49

Уперіод дії воєнного стану в Україні вихідний день не переноситься на наступний після святкового, якщо той припадає на суботу чи неділю.

Відповідні норми містить Закон України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.

Отже, святковий день Пасха (Великдень), що припадає на неділю 24 квітня 2022 року, не переноситься, відповідно понеділок 25 квітня 2022 року є робочим днем, зокрема для банківської системи.

Міжбанківські перекази через СЕП здійснюватимуться із 23 до 25 квітня 2022 року включно датою банківського дня 25 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що попри війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв, як і у мирний час.

Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних, ураховуючи власні потреби та потреби своїх клієнтів.

Урядовий портал