«Я прагну стати добровольцем»

Дата: 18.04.2022 11:34

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради інформує жителів Чорнухинської громади про утворення добровільних формувань цивільного захисту для виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

Громадяни, які бажають взяти участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а саме в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту. Для того, щоб стати таким добровольцем, потрібно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі   «Я прагну стати добровольцем».